Haberler

Sesimize Ses Katmaya Çağırıyoruz!

Düşündük ki koca bir meslek grubuyuz ancak yeteri düzeyde ve güçte bir ses olamıyoruz.

Düşündük ki mesleğimizin ve biz veteriner hekimlerin gerçek hayatta tuttuğu rol çok önemli ve vazgeçilmez  ancak ne yazık ki bu durumla uyumlu bir toplumsal itibar ve sosyal statüye sahip değiliz.

Düşündük ki bu meslek grubunun söylemesi gereken sözü olmalı; ancak söylenecek söz ya söylenemiyor ya da  söylenen sözler hakikate denk düşen bir nitelikte ve etkileyicilikte değil.

istanbulveterinerhekimleri.com; meslek ve meslektaşlarla; hayvancılık, tarım, gıda ve çevreyle; bilimsel sorunlar ve gelişmelerle; hayat ve sanatla ilgili söyleyecek sözü olan bütün meslektaşlarımızın kendilerini özgürce ifade edecekleri bir platform olma amacındadır. Sitemiz; meslektaşlarımızın anı ve tecrübelerini paylaştığı  geçmiş ile gelecek arasında bir köprü olmak amacındadır. O, emek ve paylaşımla yüzleri her daim gülenlerin söz ve eylem platformu olmak amacındadır.

istanbulveterinerhekimleri.com olarak meslektaşlarımızı ve dostlarımızı sözlerini söylemeye, meslek ve toplum adına yükselen sesimize ses katmaya çağırıyoruz.

Yorum Yaz