HaberlerHalk SağlığıTarım ve Toplum

Sözümüzü Söylemeyi Sürdürüyoruz! Yazarımız Meslektaşımız Erdoğan BER Yeniden Artı TV’de!

www.istanbulveterinerhekimleri.com’dan:

Sitemizin yazarı ve meslektaşımız Sn. Erdoğan BER, yedi hafta aradan sonra ikinci kez, tek tıp/tek sağlığın değerli savunucusu, ünlü fizik tedavi uzmanı ve osteopat  Sn. İbrahim MAYDA’nın  hazırlayıp sunduğu, Pazar günleri saat 11:00’de Artı-TV’de yayınlanan “İbrahim MAYDA ile Sağlıklı Yaşam” programına konuk olacak.

23 Haziran 2019 Günü saat 11:00’de yayınlanacak olan programda:

Zoonotik hastalıklarla (KKKA, Lyme ve Kuduzla mücadele somutunda) mücadelede Sağlık Bakanlığı ile Tarım ve Orman Bakanlığı’nın açmazları;

Tarımda Milli Birlik Projesi;

Sokak hayvanları, toxoplazma riski ve Belediyelerin sorumlulukları;

Kurban Bayramı, kontrolsüz ve kuralsız hayvan hareketleri, zoonotik hastalıkların (şarbon örneği) artma riski ve kamuoyu dezenformasyonuna karşı veteriner hekim odalarına düşen görevler;

Tek Tıp Tek Sağlık  vs. konular konuşulacaktır.

5 Mayıs 2019 tarihli ilk programda, zihin açıcı ve bilgilendirici konuşmasıyla, sorunları ele alış yöntemi, duruşu ve üslubuyla fark yaratan meslektaşımızın aynı performansla kamuoyunun karşısına çıkacağına inanıyoruz.

Mesleğimize ve topluma kattığı değerlerden dolayı meslektaşımızı ve yazarımızı kutluyor, başarıların devamını diliyoruz. Bütün meslektaşlarımızı ve dostlarımızı da programı takip etmeye, sosyal medya hesaplarından meslektaşımızı ve programı desteklemeye çağırıyoruz.

Artı Tv’yi izlemek için:

HOTBIRD 13° Doğu Frekans: 11054 Sembol: 27500 Pol: H (Yatay)

twitter.com/artitv_

https://www.facebook.com/ArtiTelevizyonu/

www.youtube.com/watch?v=7ENzQvD48LQ

Yorum Yaz