HaberlerMesleki Sorunlarımız ve Çözüm Perspektifleri

Erzurum Çat İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü Personeli Saha Görevinde Trafik Kazası Geçirdi

Erzurum İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünün konuyla ilgili basın metnini yayınlıyor ve meslektaşlarımıza acil şifalar dilerken bu ülkede Veteriner Hekimlerin yıpranma payı olmadığını bir kez daha hatırlatıyoruz…

İLÇE MÜDÜRLÜĞÜMÜZ PERSONELİ SAHA GÖREVİNDE TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ

Çat İlçe Müdürlüğümüz personelinden Veteriner Hekim Cüneyt Kurt, Veteriner Hekim İsmail Emre Gencel, Veteriner Hekim Kadir Tolga Elkoca ve Veteriner Sağlık Teknikeri Ömer Yılmaz, ilçe merkeze uzaklığı 45 km olan Karaca Mahallesi’nde ve ilçe merkeze uzaklığı 39 km olan Hatunan Mahallesi’nde buzağı ve kuzu küpeleme ve aşılama işlemini bitirdikten sonra Hatunan Mahallesi’nden 4 km uzaklıkta ilçeye dönüşte 06 FP 5424 plaka araç ile virajı alamayarak şarampolden yaklaşık 100 metre aşağı yuvarlanmıştır.

Kazazedelerden Ömer Yılmaz ve Cüneyt Kurt ameliyata alınıp başarılı bir operasyon geçirmişlerdir. Tolga Elkoca müşahade altında tutulmaktadır. İsmail Emre Gencel’in ise an itibariyle durumu tehlike arz etmemektedir. Tedavisi devam etmektedir. Kazazedelerden Cüneyt Kurt’un tedavisi Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde devam etmektedir. Ömer Yılmaz ile İsmail Emre Gencer’in ise tedavileri Atatürk Üniversitesi Araştırma Hastanesi’nde devam etmektedir. Kazazedelerin Hayati tehlikeleri yoktur. 

Yoğun iş yükü altında ve yaz kış demeden zorlu saha şartlarında özveriyle görev yapan mesai arkadaşlarımıza geçmiş olsun diyor, kendilerine acil şifalar diliyoruz.

Erzurum İl Tarım ve Orman Müdürlüğü

Yorum Yaz