EtkinliklerHaberler

Uluslararası Vetexpo 2019 Veteriner Bilimleri Kongresi “Klinikte Veteriner Hekim” fotoğraf yarışması

Klinikte Veteriner Hekim Fotoğraf Yarışması

Son Katılım Tarihi: 30 Ağustos 2019 Saat: 23:00 (TSİ)

Yarışma Sonuçları VETEXPO.org adresinden  6 Eylül 2019 tarihinde açıklanacaktır.

Ödüller

Birincilik Ödülü: Kongre Katılımı + 1 Workshop

İkincilik Ödülü: Kongre Katılımı

Üçüncülük Ödülü: 1 Günlük Kongre Katılımı

Kurallar

Renkli – Monokrom – Siyah – Beyaz ayırımı yoktur.

Katılım ücretsizdir.

Fotoğrafların çekim yılı ile ilgili herhangi bir kısıtlama yoktur. Daha önce fotoğraf yarışmalarına katılmış ve ödül almış fotoğraflar kabul edilmeyecektir ve gönderilmemelidir. Bu yarışmadan önce veya bu yarışmayla eş zamanda, anılan fotoğrafın diğer bir yarışmada derece almış olduğunun ortaya çıkması durumunda, anılan ödül iptal edilir, yeri boş bırakılır. Ödül verilmişse ödül sahibinin ödülü iade etmesi gerekir. Bu iptal durumu, diğer ödül almış ve/veya alamamış yarışmacılara talep hakkı doğurmaz.

Son başvuru tarihine kadar amatör ve profesyonel fotoğraf çeken her hekim katılabilir.

Fotoğraflar klinik içinde muayenede veya dış hasta muayenesinde çekilmelidir.

Fotoğrafta hekim ve hastası yer almalıdır. Fotoğrafta hasta sahipleri yer almalıdır.

Fotoğrafların kendinize ait olması gerekmektedir.

Fotoğraf büyüklüğü en az 1mb en fazla 5mb olmalıdır. (Sosyal medya kopyası geçerli değildir). Kazananlardan fotoğrafın en yüksek çözünürlükteki orjinal hali istenecektir.

Fotoğraflarda mama, ilaç vb reklam içeren görseller yer almamalıdır.

Her hekim en fazla 3 (üç) fotoğraf ile yarışmaya katılabilir.

Fotoğrafları adlandırırken hekimin isim-soyisim ve fotoğraf numarasına göre kaydedilmelidir. Örneğin ahmetatik1, ahmetatik2, ahmetatik3

Fotoğraflar mail yolu ile yarisma@vetexpo.org adresine gönderilmelidir. Maile ayriyetten Ad Soyad, telefon ve adres bilgileri de yazılmalıdır.

Hekim, ödül alan ve sergilenmeye hak kazanmış olan fotoğraflarının İVHO ve VETEXPO Kongresi Organizasiyon Şirketi PCO Eventin yayınlarında isminin ve eser adının kullanılması şartıyla kullanım hakkını verdiğini peşinen kabul ettiğini ve buna bağlı olarak gerek Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, gerekse diğer ilgili mevzuat gereğince dereceye giren ve sergilenmeye hak kazanan eserinin/eserlerinin çoğaltma, işleme, temsil, umuma iletim haklarının ve yayımlanma haklarının kullanımı için İVHO ve VETEXPO Kongresi Organizasyon Şirketi PCO Event’e izin/muvafakatname verdiğini kabul eder. Kullanım hakkı İVHO, VETEXPO Kongresi Organizasyon Şirketi PCO Event ile fotoğrafçıya aittir.

Bu şekilde kullanılan eserler için, eser sahibi sonradan verdiği izni kesinlikle geri almayacağını ve eserin yukarıdaki şekilde kullanılmasını engellemeyeceğini veya bu izin/muvafakatname için herhangi bir telif hakkı veya maddi, manevi talepte bulunmayacağını gayri kabili rücu kabul, beyan ve taahhüt eder.

Kaynak: http://www.vetexpo.org/tr/fotograf-yarismasi

Yorum Yaz