HaberlerHalk SağlığıMesleki Sorunlarımız ve Çözüm Perspektifleri

Artı-TV’de Konu: Adalar/Atlar, Ruam, Toxoplazma ve KHK’lı İhraçlar! Konuk: Vet. Hekim Erdoğan BER (Video)

Sitemiz yazarı meslektaşımız Erdoğan BER, Türkiye’nin en güvenilir haber kanallarından biri olan Artı-TV’den, Veteriner Hekim dostu, güzel insan, ünlü osteopat ve fizyoterapi uzmanı, programcı İbrahim MAYDA’nın konuğu oldu.

46  dakika süren programda, ağırlıklı olarak Adalar’daki fayton ve at tartışmaları ile Adalar’da neler yapılmak istendiği konusu tartışıldı. Zoonotik hastalıklardan Ruam, Brucella ve Toxoplazmanın da ele alındığı programda ayrıca KHK’lı ihraçlar meselesi de konuşuldu.

Dokuz ay gibi kısa bir süre zarfında sitemize yirmiden fazla makale yazarak; çok kısa bir zaman dilimi  içinde, hiç bir meslek örgütümüzün desteği olmaksızın (sitemiz ile kendi bağlantıları üzerinden sağladığı olanaklarla), uluslararası yayın yapan, itibarlı ve milyonlarca izleyicisi olan Artı-TV’de (tekrarlar ile birlikte toplamda yaklaşık 5,5 saati bulan) başarılı üç ayrı program yaparak toplumun bilinçlenmesine ve mesleğimizin tanıtımına büyük katkı sağlayan  meslektaşımız/yazarımız Erdoğan BER’e sitemiz ve okurlarımız adına içtenlikle teşekkür ederiz.

Ayrıca, Tek Tıp Tek Sağlık anlayışına yaptığı çok önemli katkılar ve mesleğimize verdiği büyük değerden dolayı Sn. İbrahim MAYDA’yı ve ARTI-TV ailesini kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Programı izlemek ve izlettirmek  için lütfen tıklayınız.

Yorum Yaz