Haberler

Tarım Orkam Sen’de Yeni Dönem: İstanbul Şubesi 7. Genel Kurul’u Yapıldı

Kamu Emekçileri Sendikaları Konfederasyonu’na (KESK) bağlı  “Tarım ve Ormancılık Hizmet Kolu Kamu Emekçileri Sendikası” (TARIM ORKAM-SEN)  İstanbul Şubesi’nin 7. Olağan Genel Kurulu, 15.02.2020 tarihinde, Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar 1.Bölge Müdürlüğü’nde yapıldı.

Genel Kurul şu “Gündem”lerle toplandı:

1-Yoklama, 2-Divan seçimi, 3-Saygı Duruşu, 4-Açılış Konuşması ve Konukların Konuşmaları, 5-Çalışma Raporu ve Mali Raporun sunulması ve görüşülmesi, 6-Denetleme Kurulu Raporunun sunulması, 7-Aklama, 8-Dilekler, 9-Adayların belirlenmesi, 10-Seçimler, 11-Kapanış.

Tarım Orkam Sen kurucularından Sezai KAYA’nın başkanlığında oluşturulan Divan tarafından yönetilen Genel Kurul’da, Tarım Orkam Sen MYK adına MYK üyesi meslektaşımız  Vet. Hekim Cemil AKAR  bir konuşma yaptı.

Faaliyet Raporlarının sunumu Tarım Orkam Sen İstanbul Şube Başkanı Şenay ELHÜSEYNİ tarafından yapıldı.

Genel Kurul’da en canlı en dinamik geçen gündemler raporların görüşüldüğü, adayların belirlendiği  ve seçimlerin yapıldığı kısımlar oldu.

Sitemiz yazarı meslektaşımız Erdoğan BER de Kurul’da bir konuşma yaptı.

İki liste ile gidilen seçimde; yönetim, denetleme, disiplin ve Genel Kurul delegelikleri (nispi temsil oranına göre) ortak oluşturuldu.

İstanbulveterinerhekimleri.com olarak;

Tarım Orkam Sen’i, burada örgütlü meslektaşlarımızı ve okurlarımızı başarılarından dolayı kutlarız.

Yeni dönemde görev üstlenen arkadaşları tebrik eder, girdikleri zorlu yolculukta kendilerine başarılar dileriz.

Yorum Yaz